Які показання та протипоказання?
Показаннями для баріатричної хірургії визнаний індекс маси тіла (ІМТ) більше 35. або у пацієнтів з меншим ІМТ, але за наявності цукрового діабету 2 типу (ЦД2), артеріальної гіпертензії, тяжкої дисліпідемії. Основні протипоказання до операцій: - серйозні загальні захворювання, що є протипоказанням до загальної анестезії - вагітність і лактація - психічні захворювання в анамнезі - алкоголізм і наркоманія
Скільки триває реабілітація?
Після хірургічного втручання пацієнт може провести в лікарні 3-4 дня. Час стаціонарного спостереження залежить від операції. Протягом 1,5-2 років після виписки пацієнта буде необхідним відвідувати лікаря. Під час цих оглядів спеціаліст відзначає прогрес після баріатрії, може коригувати план харчування, фізичних навантажень, прийому добавок або медикаментів.
Наскільки безпечна баріатрична хірургія?
Небезпеки для здоров'я більше у тих пацієнтів, які не роблять операцію, оскільки і ожиріння, і цукровий діабет несуть в собі величезний ризик. І в цьому сенсі операція являє собою значно меншу загрозу, ніж саме захворювання. Але треба розуміти, що ризик існує в будь-який хірургії. У нашому випадку він невеликий. Ризик баріатричної операції приблизно такий же як при операції з видалення жовчного міхура.
Який результат може бути після проведення операції?
Відповісти на питання про те, скільки ваги пацієнт втратить після баріатричної операції, може хірург. Кожен з методів відрізняється за цим показником. В цілому можна сказати, що людина втрачає до 60% від своєї ваги в перші 6 місяців після операції і до 75% від маси протягом першого року.
Як я буду харчуватися після операції?
Загальні рекомендації, яких необхідно дотримуватися: - Білок - головний компонент раціону. Необхідно споживати не менше 60 г білка в добу. У достатній кількості він міститься в м'ясі (грудка індички, курки, філе риби, яловичини, свинини), нежирному сирі, сирі, яйці, арахісове олії. - Чи не пропускайте прийоми їжі. Часте, дробове харчування запобіжить переповнення шлунка і поліпшить обмінні процеси. - Їжте тільки за обіднім столом, не поспішайте. - Викладайте на тарілки невеликі порції. Розріжте їжу на дрібні шматочки, ретельно і повільно пережовувати. Використовуйте дрібний посуд, дитячі ложки, щоб уникнути переїдання. Як тільки відчули насичення, зупиняйтеся. - Вживайте протягом дня більше рідини (6-8 чашок). Відмовтеся від газованих, калорійних напоїв, кофеїну. - Пийте з інтервалом в 30 хвилин до або після їди, це допоможе запобігти нудоту, блювоту.
Зробіть крок до здорового тіла разом з нами
Зв'язатися з нами
Будь ласка, залиште свої контактні дані та ми вам зателефонуємо протягом 15 хвилин.