Бандажування шлунка
MaKi-med — це баріатричний центр, у якому команда професіоналів щодня допомагає пацієнтам позбутися зайвої ваги. Ми надаємо повний цикл послуг, починаючи з консультації, обстеження та визначення методу лікування, і закінчуючи хірургічним втручанням, післяопераційним спостереженням і реабілітацією пацієнтів. Наші лікарі надають підтримку на кожному етапі шляху до здорового і стрункого тіла.
Провідні хірурги вищої категорії
Крестянов Микола та Лисенко Віктор
Плюси лапароскопічного бандажування шлунка
Мінімальна травматичність
Збереження цілісності шлунка
Повністю оборотна операція
Мінімальний ризик ускладнень і дефіциту
Швидке схуднення
Контроль ваги
Що таке бандажування шлунка?
Бандажування шлунка — це хірургічна процедура, спрямована на боротьбу з надмірною вагою. Під час операції спеціальне кільце (бандаж) встановлюється на верхню частину шлунка, зменшуючи його об'єм. Це призводить до зміни харчових звичок пацієнта і формування нових підходів до харчування.
Операція «кільце на шлунок» включає кілька ключових етапів: підготовка перед втручанням, сама операція і період відновлення. На етапі підготовки пацієнт проходить консультацію у хірурга, де збирають докладний анамнез, призначають необхідні лабораторні та інструментальні дослідження, а також обговорюють прогнози з урахуванням індивідуальних особливостей пацієнта.
Як ставлять кільце на шлунок? Хірургічне втручання проходить таким чином:
- бандажну систему встановлюють через невеликі лапароскопічні розрізи;
- на шлунок надягають спеціальне кільце, що розділяє його на дві частини;
- кільце заповнюється фізіологічним розчином, надаючи шлунку форму пісочного годинника.
Діаметр звужувального кільця регулюється відповідно до індивідуальних особливостей пацієнта і може коригуватися надалі.
Показання та протипоказання до операції з бандажування шлунка
- Ожиріння 1 ступеня (ІМТ перевищує 30 кг/м2)
- Серйозні захворювання шлунково-кишкового тракту
- Ожиріння 2 ступеня (ІМТ перевищує 35 кг/м2)
- Системні та інфекційні захворювання
- Ожиріння 3 ступеня (ІМТ перевищує 40 кг/м2)
- Психічні розлади
- Неефективність стандартних методів схуднення
- Вагітність та її планування
- Ожиріння 1 ступеня (ІМТ перевищує 30 кг/м2)
- Ожиріння 2 ступеня (ІМТ перевищує 35 кг/м2)
- Ожиріння 3 ступеня (ІМТ перевищує 40 кг/м2)
- Неефективність стандартних методів схуднення
- Серйозні захворювання шлунково-кишкового тракту
- Системні та інфекційні захворювання
- Психічні розлади
- Вагітність та її планування
Дізнайтеся ціну бандажування шлунка в Києві
Ціна бандажування шлунка розраховується індивідуально і залежить від індекс маси тіла.
вага (кг) / зріст (м)² (*зріст потрібно перевести в метри)
Результати до/після
Історія успіху пана Валерія після рукавної резекції шлунка
Дата операції: 03.10.2023
Вага до: 192 кг
Вага після: 132 кг
Історія успіху пана Максима після рукавної резекції шлунка
Дата операції: 14.12.2023
Вага до: 245 кг
Вага після: 167 кг
Історія успіху пані Тетяни після рукавної резекції шлунка
Дата операції: 19.01.2021
Вага до: 138 кг
Вага після: 71 кг
Підготовка до бандажування шлунка
Перед операцією з бандажування шлунка пацієнту потрібно пройти медичне обстеження.
Воно складається з двох етапів:
- лабораторні аналізи: клінічний аналіз крові, загальний аналіз сечі, біохімічний аналіз крові, аналіз крові на згортання (коагулограма), аналіз на визначення групи крові та резус фактора;
- апаратна діагностика: електрокардіограма, УЗД черевної порожнини, фіброгастродуоденоскопія (ФГДС).
Після цього пацієнт проходить обов'язкову консультацію з терапевтом.
Важливим аспектом підготовки є спеціальна дієта. Вона розроблена для швидкого й ефективного зменшення жирових відкладень у клітинах печінки. За тиждень до операції регульованого бандажування шлунка припиняють приймання всіх медикаментів, що впливають на згортання крові. Прийом їжі та рідини припиняють за 8 годин до операції. У цей час також проводиться очищення кишківника за допомогою клізми.
Чому варто робити операцію з бандажування шлунка в MaKi-med?
Великий досвід
Центр MaKi-med зібрав сильну команду лікарів. Кожен хірург — це професіонал своєї справи з більш ніж 35-річним досвідом в області бандажування шлунка в Україні. Вони регулярно беруть участь у міжнародних конференціях, що дає змогу бути в курсі новітніх методик і технологій у медицині.
Комплексний підхід
З кожним пацієнтом у центрі MaKi-med працює команда лікарів. Вони аналізують стан здоров'я пацієнта, враховуючи всі його індивідуальні особливості. Медики разом розробляють безпечні та ефективні рішення для лікування надмірної ваги.
Інформаційна підтримка
Кожному пацієнту в MaKi-med надається повна інформація про стан його здоров'я і майбутнє лікування. Також лікарі клініки супроводжують його протягом усього періоду реабілітації після бандажування шлунка і допомагають ефективно позбутися проблеми зайвої ваги.
Світові стандарти
Клініка MaKi-med дотримується світових стандартів у проведенні операцій. Ми використовуємо новітні технології та методи, визнані міжнародними медичними організаціями. Усі хірургічні втручання проводяться відповідно до американських протоколів, які є еталоном по всьому світу.
Хірурги центру
Лисенко Віктор Миколайович
Хірург вищої категорії
34 роки
Виконаних операцій
5000
Досвід роботи з року
1992
Лисенко Віктор Миколайович
Хірург вищої категорії
34 роки
Виконаних операцій
5000
Досвід роботи з року
1992
Лисенко Віктор Миколайович
Хірург вищої категорії
34 роки
Виконаних операцій
3500
Досвід роботи з року
1984
Запис на безкоштовну консультацію
Наші дипломи та відзнаки
Післяопераційний період і рекомендації від Макі-Мед
Після проведення операції «кільце на шлунок» пацієнта одразу переводять у палату. Тривалість його перебування в лікарні становить від 2 до 3 днів. Перший прийом їжі дозволяється наступного дня після операції. Вживати рідину можна вже через п'ять годин після завершення процедури, однак це потрібно робити маленькими ковтками.
Надвечір пацієнту рекомендується вставати з ліжка і поступово збільшувати фізичну активність. Це допоможе запобігти застою крові в ногах. Для контролю больових відчуттів лікар може призначити анальгетики.
Для профілактики інфекційних ускладнень іноді застосовується бактеріотерапія. Щодня необхідно доглядати за рубцями, обробляючи їх антисептичними засобами. Мочити рубці не рекомендується протягом першого тижня після операції.
Після виписки з лікарні пацієнту необхідно суворо дотримуватися призначеної дієти. У перші два тижні допускаються тільки рідкі страви, потім можна поступово вводити в раціон тверду їжу, яку слід ретельно пережовувати.
Фізичну активність слід збільшувати поступово. Протягом першого місяця заборонено підіймати важкі речі та вставати з ліжка із задіяними м'язами преса.
Відгуки наших пацієнтів
Що говорять пацієнти про лікування баріатрії
Часті питання
Які побічні ефекти після бандажування шлунка?
Після бандажування шлунка можливі такі побічні ефекти, як нудота і блювота, особливо в початковий період після операції. Також пацієнти можуть відчувати дисфагію, печію або гастроезофагеальний рефлюкс через зміни в анатомії шлунка. Ще одним можливим наслідком є дефіцит важливих поживних речовин через обмежену кількість вживаної їжі.
Скільки коштує поставити кільце на шлунок?
Щоб дізнатися, скільки коштує бандажування шлунка, потрібно записатися на консультацію в баріатричну клініку, оскільки ціна визначається індивідуально для кожного клієнта. Вона залежить від безлічі факторів, включно зі станом здоров'я пацієнта і його вагою. У загальну вартість входять консультації з хірургом, анестезіологом і дієтологом, клінічні аналізи, діагностичні процедури, сама операція, витратні матеріали, перебування в клініці та післяопераційний догляд.
Які наслідки після встановлення кільця на шлунок?
Зменшення верхньої частини шлунка під час бандажування знижує обсяг їжі, який можна вжити за один раз, що сприяє зниженню ваги. Цей метод уповільнює спорожнення шлунка, що призводить до тривалішого відчуття ситості. Завдяки цьому зменшується відчуття голоду і кількість споживаних калорій. У результаті можна досягти значного зниження ваги.
Чи варто робити бандажування шлунка для схуднення?
Бандажування шлунка варто розглядати тільки у випадках, коли у пацієнта високий індекс маси тіла (ІМТ) і присутні супутні захворювання, які прогресують на тлі ожиріння. Цей метод підходить для тих, хто не зміг досягти значної втрати ваги за допомогою дієти і вправ.
Зробіть крок до здорового тіла разом з нами
Зв'язатися з нами
Будь ласка, залиште свої контактні дані та ми вам зателефонуємо протягом 15 хвилин.
Ярослав
12.08.2022
12.08.2022
Доброго дня, поки все клас був підвищений ацетон але нібито пройшло саме собою до операції 120 через два місяці 90. Дякую всім лікарів і медсестер за допомогу. Я задоволений!